ЩИРІ ВІТАННЯ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

Шановні медичні працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги Ямницької ОТГ!

   Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника, і дозвольте подякувати Вам за щоденну виснажливу працю та турботу про здоров’я наших мешканців.

   Переживаючи період пандемії, кожен з нас сьогодні усвідомив неоціненну роль медицини та медичних працівників у житті суспільства. Щодня медичні сестри, лікарі та молодший медичний персонал протидіють поширенню коронавірусної хвороби на території Ямницької ОТГ, ведуть активну боротьбу за життя та здоров’я, ризикуючи своїм власним. Пишаємося Вашим професіоналізмом, витримкою, терпінням і тим, що, всупереч проблемам і труднощам, Ви ретельно й відповідально виконуєте свій професійний обов’язок. Тож, нехай ваша турбота і милосердя, щедрість душ та щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до Вас сторицею, а енергія й оптимізм ніколи не покидають на життєвій дорозі.

    Дорогі працівники медичної галузі, від щирого серця зичимо щастя й радості, світлих перспектив, міцного імунітету, і щоб Вас ніколи не підводило власне здоров’я. Бажаємо вагомих результатів у реалізації свого професійного покликання та здійснення усіх найзаповітніших мрій!

З повагою та вдячністю

сільський голова Роман Крутий