СТАРТУЄМО З ПЕРЕМОГ

Карантин вніс свої корективи у футбольний сезон 2019-2020 року. Традиційно активні футбольні місяці – квітень і травень були цілком паралізовані через пандемію. З послабленням карантинних обмежень у червні врешті розпочалася нормалізація футбольного життя. Зокрема, відновилися змагання з футболу на першість Тисменицького району.

У неділю 21 червня 2020 р. одразу дві футбольні команди Ямницької ОТГ, ФК “Вихор”-2 та ФК “Сілець”, здобули впевнені перемоги у Х турі другого кола змагань. До слова, підтримували футболістів під час важливих матчів голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий та в.о. старости с. Сілець Інна Дейдей, а заступник сільського голови Микола Зелінський був одним із гравців команди ФК “Вихор”‑2.

На стадіоні у Ямниці зустрілися ФК “Вихор”-2 (с. Ямниця) та ФК “Цегельник” (с. Нові Кривотули). Ямничани у домашньому матчі обіграли гостей з рахунком 6:1.

У селі Сілець пройшов матч між командами ФК “Сілець” та ФК “Майдан”. Сілецьким гравцям вдалося здобути перемогу з рахунком 5:0, і таким чином очолити турнірну таблицю першості Тисменицького району.

Вітаємо команди Ямницької ОТГ з перемогою і бажаємо успіху у подальших матчах.