ДЕРБІ ЯМНИЦЬКОЇ ОТГ: СІЛЕЦЬ І ЯМНИЦЯ ЗІЙШЛИСЯ У ЧЕМПІОНАТІ ПЕРШОСТІ РАЙОНУ

У неділю 26 липня 2020 р. на стадіоні у с. Сілець відбувся матч 15-го туру Першості Тисменицького району з футболу серед команд першої ліги сезону 2019-2020 рр. На полі зустрілися гравці населених пунктів Ямницької об’єднаної територіальної громади: ФК “Вихор”-2 та ФК “Сілець”.

Внаслідок емоційно-напружених моментів з перемінним успіхом біля воріт обох команд ямничанам вдалося реалізувати три голи у ворота сілецьких гравців, завершивши гру з рахунком 3:0.

Таким чином, команда ФК “Вихор”-2 набрала 33 очки і опинилася на другій позиції у турнірній таблиці Першості Тисменицького району (лідирує команда с. Милування), а одразу за нею трійку лідерів замикає ФК “Сілець”, зберігаючи 31 очко. Бажаємо обом командам подальших успіхів на футбольній арені!