ФК “СІЛЕЦЬ” ВИЙШОВ У ФІНАЛ КУБКА ТИСМЕНИЦЬКОГО РАЙОНУ

У середу 29 липня 2020 р. команда ФК “Сілець” Ямницької ОТГ на домашньому стадіоні перемогла команду ФК “Бистриця” (с. Старий Лисець), у матчі-відповіді за Кубок Тисменицького району. Перший матч минулого тижня завершився з рахунком 2:1 на користь ФК “Бистриця”.

Уже в першому таймі сілецьким гравцям вдалося забити гол, проте до останніх хвилин матчу питання переможця залишалося відкритим. У результаті напруженого поєдинку ФК “Сілець” переміг ФК “Бистриця”  з рахунком 1:0, що дає команді право поборотися у фіналі за головний приз змагань.

На матч до Сільця підтримати команду Ямницької ОТГ завітало і керівництво громади – голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий, заступник голови Микола Зелінський та секретар сільської ради  ОТГ Юрій Проценко.

По завершенні матчу Роман Крутий привітав команду ФК “Сілець” з блискучою перемогою. Він подякував футболістам за бойовий дух, настрій та відмінну гру, побажавши високих результатів у наступних матчах і перемоги у фіналі.