ОПЕРАТИВНО ПРО COVID-19 У ЯМНИЦЬКІЙ ОТГ СТАНОМ НА 26.07.2020

Станом на 26 липня 2020 р. на території Ямницької ОТГ зафіксовано 42 ВИПАДКИ коронавірусної інфекції (Ямниця – 26, Сілець – 4, Павлівка – 7, Тязів – 3, Рибне – 2), підтверджених ПЛР-дослідженням.

Із усіх виявлених випадків коронавірусу в громаді один – летальний,  ЧОТИРНАДЦЯТЬ ХВОРИХ ОДУЖАЛИ. Показник кількості тих хворих, які вже одужали, не зменшує кількості підтверджених випадків коронавірусу в ОТГ від початку епідемії.

З моменту оприлюднення попередніх даних стосовно кількості підозр на коронавірусне захворювання загалом по населених пунктах ОТГ, 2 підозри не підтвердилися і 1 нова додалася, відтак станом на 26 липня зафіксовано 15 підозр на COVID-19.

Працівниками медичних установ Ямницької ОТГ проводиться тестування системами з експрес-діагностики для виявлення антитіл до коронавірусу пацієнтам з важким перебігом гострого респіраторного захворювання. Підозрами вважаються випадки, де у пацієнтів було взято мазок на ПЛР-дослідження і подано його на аналіз. Тобто, показник підозр відображає кількість зразків, взятих на ПЛР у роботі. Якщо у результаті аналізу ПЛР показник виявився від’ємним, то підозра анульовується.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 год. 26 липня 2020 р. в Україні лабораторно підтверджено 64849 випадків COVID-19, з них 1605 померли, 35807 одужали. За добу було зафіксовано 920 нових випадків. В Івано-Франківській області всього зафіксовано 4025 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, у Тисменицькому районі – 368 випадків (дані 24.07.2020).

Враховуючи наявність підтверджених та зростання кількості нових випадків коронавірусного захворювання у нашій громаді, ще раз наголошуємо на необхідності строгого дотримання всіх умов карантину!

Будьте особливо відповідальними, намагайтесь уникати місць масового скупчення людей, пам’ятайте про збереження дистанції, без нагальної потреби не покидайте своїх домівок, надягайте захисні маски та часто проводьте дезінфекцію рук.