УВАГА! КОНКУРС ДО 250-РІЧЧЯ ІВАНА СМИЦНЮКА

Запрошуємо до участі у творчому конкурсі!

     У 2020 році виповнюється 250 років від дня народження Івана Смицнюка, ямницького героя, який двічі пішки ходив до Відня відстоювати права та свободи своїх односельчан, а на третій раз загинув мученицькою смертю 3 квітня 1843 року від рук панських гайдуків.
     Ямничани від покоління до покоління бережуть історію про славного борця за волю громади Івана Смицнюка, моляться на його могилі,  складають про нього вірші, поеми, досліджують його життя. Пам’ятник героєві споруджений не лише силами ямничан, а й жителями всієї Станіславської округи.
     Імена таких видатних особистостей  не повинні забуватися, тому запрошуємо жителів та уродженців Ямницької громади віком від 15 до 35 років до участі у творчому конкурсі «Стежками Івана Смицнюка».
     Конкурс проводиться з 1 серпня по 30 жовтня 2020 року. Роботи учасників приймаються по 16 жовтня включно у таких номінаціях: І номінація – «Поетичний твір про Івана Смицнюка»; ІІ номінація – «Прозовий твір про Івана Смицнюка»; ІІІ номінація – «Твір образотворчого або візуального мистецтва про Івана Смицнюка». З детальними умовами проведення конкурсу можна ознайомитись, завантаживши ПОЛОЖЕННЯ про конкурс “Стежками Івана Смицнюка”.
     За підсумками конкурсу лауреати отримають дипломи з присвоєнням звання Лауреата Конкурсу та приз-поїздку до Відня «Стежками Івана Смицнюка». Твори переможців Конкурсу  будуть надруковані у газеті «Єдина громада».
    Інформацію про життя і героїзм ямничанина Івана Смицнюка можна почерпнути з книги “Ямниця” Ігоря Дейчаківського, 1994 р., з історичних досліджень професора Володимира Грабовецького та інших історичних джерел.

Оргкомітет