ВІТАННЯ ЮВІЛЯРІВ ДО ДНЯ СЕЛА

Вже стало доброю традицією до Дня села вручати подарунки найстарішим та наймолодшим жителям, найповажнішому  та наймолодшому подружжю.

Напередодні святкування сільський голова Роман Крутий привітав  шановану ямничанку  Галіпчак Марію Дмитрівну 1924 р.н.,  знану всіма нами, як дячиху, яка багато років віддала служінню Богові і нашій церкві. Саме від неї записано багато давніх колядок, щедрівок, веснянок, гаївок, стрілецьких та упівських пісень, давніх ямницьких обрядів. Подарунок вручено і найповажнішому жителю Козуню Ярославу Васильовичу 1926 р.н., воїну  УПА, якого знає та шанує все село. Сільський голова побажав ювілярам  міцного здоров’я та довголіття.

Наймолодшою жителькою Ямниці стала Боришкевич Вікторія Романівна. Роман Крутий побажав батькам доброї долі для їх дитини, миру та злагоди у їхній сім’ї.

Подарунок вручили і найповажнішому подружжю Ганни та Василя Савчаків, знаних учителів Ямницької школи, які прожили разом більше 60-ти років. Їхніми руками посаджений унікальний дендропарк біля школи, який є окрасою всього села.

Наймолодшою парою стала сім’я Любові та Назарія Бибиків. Сільський голова побажав молодятам доброї та щасливої долі, поваги та взаєморозуміння і вручив символічний подарунок.