XXІ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ

У середу 29 липня 2020 р. в приміщенні бібліотеки Ямницького ліцею відбулося двадцять перше засідання виконавчого комітету Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади.

На порядку денному розглянули питання:

1. Про припинення ведення особистого селянського господарства.
  2. Про встановлення офіційної першої писемної згадки про село Ямниця (в новій редакції).
  3. Про погодження розташування наземного бетонного знака “Я©СІЛЕЦЬ” поблизу автомобільної дороги Р-20 Снятин-Тязів, км 107+300.
  4. Про визначення особи, уповноваженої на складання протоколів про адміністративні правопорушення у справах про невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей, а також невиконання законних вимог посадових (службових) осіб органу опіки та піклування.
  5. Про затвердження подання опікунської ради про можливість виконувати обов’язки опікуна.
  6. Про відзначення у 2020 році 250 річниці від дня народження Івана Смицнюка в Ямницькій об’єднаній територіальній громаді.
  7. Розгляд депутатського звернення від 15 квітня 2020 року.
  8. Інші питання.

Після розгляду усіх питань членами виконавчого комітету були прийняті відповідні рішення.