ДВІ КОМАНДИ ЯМНИЦЬКОЇ ОТГ – ЛАУРЕАТИ ФУТБОЛЬНОГО СЕЗОНУ 2019-2020

У суботу, 22 серпня 2020 року відбулося нагородження лауреатів футбольного сезону 2019-2020 років у Тисменицькому районі, серед котрих зокрема і дві футбольні команди Ямницької об’єднаної територіальної громади.

Учасниками спортивних урочистостей були голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий, заступник сільського голови Микола Зелінський, секретар сільської ради ОТГ Юрій Проценко, депутат обласної ради, президент ФК “Вихор” Роман Ткач, голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, голова Тисменицької РДА Ростислав Нестерак, заступник голови районної ради Ігор Федоришин та інші гості.

Нагороджували призерів на стадіоні “Хутровик” у м. Тисмениця. За зайняті призові місця у футбольному сезоні 2019-2020 років серед дорослих складів першої ліги були відзначені переможець першості Тисменицького району ФК “Вихор” та бронзовий призер районної першості ФК “Сілець”. Обидві команди отримали з рук голови райради Тетяни Градюк та голови райдержадміністрації Ростислава Нестерака символічні призи, медалі, дипломи і кубки.

Крім того, були нагороджені кращі гравці першої ліги серед дорослих команд за амплуа: кращий воротар – Володимир Вирста (ФК “Вихор”); кращий захисник – Юрій Когуч (ФК “Вихор”); кращий нападник – Ростислав Вовк (ФК “Сілець”). З-поміж кращих тренерів сезону було відзначено тренера ФК “Вихор” Олега Дем’яника та тренера ФК “Сілець” Назара Самочко. Почесні нагороди отримали також представник команди ФК “Вихор” Микола Зелінський та представник ФК “Сілець” – Микола Ковальчук.

Щиро вітаємо призерів районної першості з високими здобутками і бажаємо, не зупиняючись на досягнутому, продовжувати підкорювати нові футбольні вершини.