ПЕРЕБУВАННЯ У “ЧЕРВОНІЙ ЗОНІ” ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ ПРОДОВЖЕНО

Відповідно до рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, було оновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Тисменицький район, а відтак і Ямницька ОТГ, продовжують перебувати “червоній” зоні ще на два тижні. Новий розподіл встановлено на 14 днів, і починає діяти з понеділка 00.00 год. 14 вересня 2020 р.

Що заборонено, а що дозволено у “червоній зоні”, дивіться нижче в інфографіці МОЗ України.

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації та стрімким зростанням показника захворюваності на коронавірусну хворобу серед населення Ямницької об’єднаної територіальної громади, вкотре наголошуємо на необхідності обов’язкового дотримання усіх карантинних обмежень.

Залишайтеся у безпеці і будьте здорові!

Візуалізацію поточних епідемічних показників на рівні  районів та міст обласного значення можна переглянути за наступним посиланням на сайт Центру громадського здоров’я МОЗ України.