ВІТАЄМО СЕЛО СІЛЕЦЬ З 582-Ю РІЧНИЦЕЮ ВІД ДНЯ ЗАСНУВАННЯ

Дорога громадо села Сілець!

Прийміть найкращі слова вітань і теплих побажань у день чудового свята – 582-ї річниці з часу першої писемної згадки про славне село Сілець.

Сьогодні щиро радіємо разом із Вами, бо День села – це свято, котре єднає усіх його мешканців, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє в єдину спільну історію, закарбовану у цій поважній даті.

Традиційно ми зазвичай відзначали День села зі святковим концертом, проте пандемія коронавірусу внесла свої корективи, і цьогоріч, на жаль, змушені святкувати у незвичних для нас умовах. Сподіваємось, це ненадовго, і нам обов’язково вдасться  здолати усі тимчасові негаразди, повернутися до звичного ритму життя, а відтак – відзначити ще не одне свято гуртом, у дружньому колі.

Шановні мешканці села Сілець, від усієї Ямницької об’єднаної територіальної громади прийміть щонайкращі вітання з нагоди Дня народження Вашої малої батьківщини!

Від щирого серця й від усієї душі зичимо усім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, злагоди, щедрої долі, сили і наснаги у Ваших справах, і хай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення та добрі починання. Низький уклін і велика шана Вам за самовіддану працю, любов до рідної землі та посильний внесок у її розвиток. Нехай Господь своєю щедрою рукою завжди благословляє кожну оселю й родину, подарує мир, спокій і порозуміння. Хай живе та процвітає Ваш рідний край, пишайтеся ним і працюйте на благо розвитку свого села, усієї нашої громади й України.

Голова Ямницької об’єднаної територіальної громади

Роман Крутий