“ВИХОР” ПЕРЕМАГАЄ “БИСТРИЦЮ”. СТАРТУВАВ ЧЕМПІОНАТ ТИСМЕНИЦЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ СЕЗОНУ 2020/2021

У неділю, 06 вересня 2020 р. відбувся 1-й тур першого кола чемпіонату Тисменицького району з футболу серед команд сезону 2020/2021 рр. В рамках стартової гри чемпіонату ФК “Вихор” (Ямниця) на домашньому полі приймав ФК “Бистриця” (с. Старий Лисець).

Перед початком матчу обидві команди і вболівальників з найкращими побажаннями спортивного азарту, успіхів, перемоги і доброго старту почергово привітали голова правління команди “Вихор” Роман Ткач, голова Ямницької об’єднаної громади Роман Крутий та сільський голова Старого Лисця Анатолій Лущак.

Гостями спортивного заходу були також секретар сільської ради ОТГ Юрій Проценко, заступник голови ОТГ Микола Зелінський, голова Тисменицької районної федерації футболу Василь Кобльовський.

Під звучання Державного гімну капітани футбольних команд урочисто підняли синьо-жовтий стяг. Опісля футболісти отримали благословення отця-митрата Богдана Куриліва та о. Ярослава Рожака на успішну гру.

Футбольне протистояння виявилось досить напруженим, і біля обох воріт протягом гри виникали гарячі моменти. Вже у першому таймі ямницькі хлопці зуміли реалізувати у ворота суперника три м’ячі, а футболісти Старого Лисця завершили першу частину матчу з одним голом.

Другий тайм виявився не менш експресивним. Наприкінці матчу ФК “Бистриця” забила один м’яч у ворота “Вихора”, проте “червоно-чорні” перемагали з суттєвим відривом, забивши гостям ще два голи.

Результати стартової гри чемпіонату зафіксовано з рахунком 5:2 на користь ямницької команди, відтак старт футбольного сезону виявився вдалим для ФК “Вихор”, і команда здобула  блискучу перемогу.