XXІІ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ

У четвер 10 вересня 2020 р. в приміщенні бібліотеки Ямницького ліцею відбулося двадцять друге засідання виконавчого комітету Ямницької сільської ради об’єднаної територіальної громади.

На порядку денному розглянули питання:

1. Про присвоєння поштової адреси.
  2. Про надання дозволу на газифікацію житлового будинку.
  3. Про припинення ведення особистого селянського господарства.
  4. Про надання дозволу на встановлення каплиці-ротонди св. Юди-Тадея на перехресті вулиць Франка-Нижникевича в селі Ямниця.
  5. Про внесення змін в склад адміністративної комісії при виконавчому комітеті Ямницької сільської  ради об’єднаної територіальної громади.
  6. Про погодження встановлення наземних в’їзних знаків “Ямниця” на автомобільній дорозі Н-09.
  7. Про влаштування неповнолітніх дітей до закладів інституційного догляду.
  8. Про затвердження висновку органу опіки і піклування Ямницької сільської ради ОТГ щодо доцільності позбавлення батька батьківських прав.
  9. Розгляд звернення жителів села Ямниця.
  10. Інші питання.

Після розгляду усіх питань членами виконавчого комітету були прийняті відповідні рішення.

ФОТОЗВІТ