ЗАСІДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОМІСІЇ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ

11 вересня 2020 р. відбулось засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Ямницької сільської ради ОТГ.

На порядку денному комісії розглядалися питання щодо адміністративних правопорушень за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів); порушення Правил благоустрою території Ямницької сільської ради ОТГ. п. 10.5.6. “Спалювання сухої рослинності, розпалювання багаття”.

По усіх питаннях порядку денного комісії були прийняті відповідні рішення. Зокрема, було стягнено штрафи за вчинення адміністративних правопорушень, які стосувались спалювання сухої рослинності і розпалювання багаття.

Шановні мешканці Ямницької ОТГ, ще раз звертаємо Вашу увагу на те, що у громаді працює інспектор з питань благоустрою і в разі зафіксованих фактів скоєння адміністративних правопорушень, на винних осіб накладаються штрафи, відповідно до чинного законодавства.

Відтак, вкотре просимо Вас дотримуватись норм і правил благоустрою територій населених пунктів.