ЯМНИЦЬКА ОТГ ЗНОВУ У “ЧЕРВОНІЙ” ЗОНІ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

Відповідно до рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, було оновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Тисменицький район, а відтак і Ямницька ОТГ, перейшли до “червоної” зони епідемічної небезпеки, у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації. Новий розподіл почав діяти з понеділка 00.00 год. 26 жовтня 2020 р. У зоні найвищого рівня епіднебезпеки перебуває також м. Івано-Франківськ.

Знову нагадуємо обмеження “червоної” зони.

У  “червоній” зоні заборонено:

• діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час;
  • планові госпіталізації в лікарнях;
  • оздоровлення та відпочинок дітей за межами Тисменицького району;
  • діяльність спортивних залів, фітнес-центрів;
  • проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше ніж 100 осіб та більше однієї особи на 20 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід на відкритому повітрі), де проводиться захід;
  • регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення пасажирів автомобільним, залізничним транспортом, міським електротранспортом, метрополітеном у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні;
  • відвідування закладів освіти здобувачами освіти;
  • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сферах культури, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, торговельного і побутового обслуговування населення;

У  “червоній” зоні дозволено:

• торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом;
  • провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку;
  • торговельна діяльність та діяльність із надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень.

Обмеження “червоного” рівня епідемічної небезпеки діятимуть на території Тисменицького району, зокрема і Ямницької ОТГ, до стабілізації епідемічної ситуації.

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації та стрімким зростанням показника захворюваності на коронавірусну хворобу серед населення Ямницької об’єднаної територіальної громади, вкотре наголошуємо на необхідності обов’язкового дотримання усіх карантинних обмежень. Будьте особливо відповідальними, намагайтесь уникати місць масового скупчення людей, пам’ятайте про збереження дистанції та самоізоляцію в разі необхідності, без нагальної потреби не покидайте своїх домівок, надягайте захисні маски і часто проводьте дезінфекцію рук. Бережіть себе та своїх близьких!

Візуалізацію поточних епідемічних показників на рівні  районів та міст обласного значення можна переглянути за наступним посиланням на сайт Центру громадського здоров’я МОЗ України.