ЧЕТВЕРТА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

У вівторок 12 січня 2021 р. відбулася четверта позачергова сесія Ямницької сільської ради восьмого демократичного скликання, на якій були присутні депутати Івано-Франківської районної ради Наталія Винник та Іван Вацеба, старости населених пунктів громади, працівники апарату сільської ради, громадськість та представники ЗМІ.

На засіданні депутатський корпус підтримав звернення до Президента України Володимира Зеленського, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, стосовно коригування тарифів на газопостачання для населення до економічно обґрунтованого рівня. Рішення було прийнято одноголосно.

У підтриманому радою зверненні  керівництво і депутати Ямницької сільської ради вимагають:

1. Знизити ціну на природний газ для населення;
  2. Зупинити дію Постанов НКРЕКП від 30.12.2020 № 2772 «Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для АТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ» і №2781 «Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для АТ «ТИСМЕНИЦЯГАЗ»;
  3. Вжити заходів для зниження тарифу на послуги розподілу природного газу.