ДЗВІНКО КОЛЯДУЄМО, ДОБРОМ ВАС ВІНШУЄМО!

Хоча пандемія обмежила цьогорічні зимові святкування, та вона не порушила різдвяного звичаю українців вітати одне одного святковою колядою на прославлення великого християнського свята Різдва Христового. Відтак, вшановуючи давні традиції, працівники клубних та бібліотечних установ Ямницької ТГ разом із відділом культури, директором та викладачами Ямницької ДМШ спільною колядою та чудовими віншуваннями привітали працівників громадських, освітніх та медичних установ населених пунктів громади зі святами.

Співочий колектив завітав до Ямницької сільської ради, Центру надання адміністративних послуг, старостинських округів, Ямницької і Павлівської амбулаторій, а також ліцеїв та гімназій. У веселих колядках та віншуваннях аматори прославляли народжене в яслах Боже дитя та щиро вітали усіх зі щонайкращими побажаннями міцного здоров’я, миру, добра, любові, злагоди, многая літ та усіляких гараздів у родинах і домівках.

ФОТЗВІТ. ЯМНИЦЯ

ФОТОЗВІТ. ПАВЛІВКА