ПАРАФІЯ РІЗДВА ХРИСТОВОГО СЕЛА СІЛЕЦЬ ВІДСВЯТКУВАЛА ХРАМОВИЙ ПРАЗНИК

07 січня 2021 р. своє престольне свято відзначала парафія Різдва Христового у селі Сілець.

Богослужіння відвідали голова Ямницької територіальної громади Роман Крутий, секретар Ямницької сільської ради Юрій Проценко, староста Сілецького старостинського округу Інна Дейдей, депутати ради Михайло Юркевич та Любов Гнатковська, а також громада та гості села.

У храмі відбулася урочиста Різдвяна Божественна Літургія за участі настоятеля церкви о. Василя Смицнюка та священика парафії Пресвятої Тройці с. Стриганці о. Богдана Веприка.  Під час цієї святкової Служби парафіяни у щирій молитві спільно прохали у Господа здоров’я, і щоби новонароджений Ісус приніс в Україну мир, спокій, злагоду та добробут.

Настоятель храму о. Василь Смицнюк висловив вдячність вірянам, які взяли участь у святковому Богослужінні, за молитовне єднання та просив для всіх присутніх особливої Божої Благодаті через заступництво новонародженого Ісуса.

Впродовж Служби у виконанні чотириголосого церковного хору під орудою регента Василя Величка звучали колядки та духовні пісні, що прославляли Різдво Божого Дитяти.

По завершенні святкового Богослужіння учасники хору привітали усіх святковою колядою з приводу приходу у цей світ Спасителя, а також веселими віншуваннями зі щирими побажаннями щастя, здоров’я, миру і небесних щедрот.