ШТОРМОВЕ (МЕТЕО) ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації попереджає, що, у зв’язку з переміщенням холодного фронту з  північного заходу, протягом 13-15 січня (середа-п’ятниця) по області й місту очікується ускладнення погодних умов: сніг, мокрий сніг, посилення північно-західного вітру 7-12м/с, місцями пориви 15-20м/с, місцями хуртовини, погіршення видимості, на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву.

Протягом доби 13 січня (середа) на дорогах області та міста очікується ожеледиця (небезпечні метеорологічні явища 1, перший рівень небезпечності, жовтий).

Погіршення погодних умов може призвести до порушень роботи служб комунального господарства, руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць (1 рівень небезпечності, жовтий).

Впродовж 15-17 січня (пятниця-неділя) очікується поступове припинення опадів та суттєве зниження температури повітря вночі до 13-18°, вдень до 7-12° морозу, на високогір’ї вночі та вдень 20-25° морозу.