ЖИТЕЛІ ЯМНИЦІ ВИЙШЛИ НА ПРОТЕСТ ПРОТИ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ НА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Сьогодні 13 січня 2021 року мешканці села Ямниця зупинили рух транспорту на дорозі національного значення Н-09, протестуючи проти підвищення тарифів на комунальні послуги, зокрема із вимогою врегулювати ціну на природний газ для населення.

За словами протестувальників, встановлені державною владою ціни на природний газ та послуги його транспортування суперечать економічно-майновому становищу українців.

Після того, як рух транспорту було відновлено, із мешканцями поспілкувалося керівництво Ямницької територіальної громади. Сільський голова Роман Крутий поінформував присутніх, що місцева влада підтримує вимоги людей і вбачає неприпустимими нововстановлені ціни на комунальні послуги для населення, які завдають значного удару по економічно-майновому становищі громадян.

Крім того, голова поінформував ямничан, що учора, 12 січня, на позачерговому засіданні сесії Ямницької сільської ради депутати одноголосно підтримали звернення до Президента України Володимира Зеленського, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, стосовно коригування тарифів на газопостачання для населення до економічно обґрунтованого рівня.

“Керівництво громади діє в межах чинного законодавства і робить усе можливе, аби донести позицію громадян до вищих органів влади стосовно незадоволення ціновою політикою та додатковими фінансовими навантаженнями. Адже усі ми розуміємо, що особливо сьогодні, в умовах пандемії, люди не в змозі оплачувати рахунки на комунальні послуги за такими високими тарифами”, – зазначив Роман Крутий.