ПІДСУМКИ КОНКУРСУ “СТЕЖКАМИ ІВАНА СМИЦНЮКА”

Завершився творчий конкурс “Стежками Івана Смицнюка”, який було організовано до 250-ї річниці від дня народження ямницького героя, котрий двічі пішки ходив до Відня відстоювати права та свободи своїх односельчан.

Відповідно до умов конкурсу, уродженці або жителі Ямницької територіальної громади мали можливість подати свої напрацювання з 01 серпня до 15 грудня 2020 року. Роботи оцінювались у трьох номінаціях: “Поетичний твір про Івана Смицнюка”, “Прозовий твір про Івана Смицнюка” та “Твір образотворчого або візуального мистецтва про Івана Смицнюка”.

Креативні творчі ідеї, присвячені ямницькому герою, представили до участі  в конкурсі як дорослі, так і юні учасники, з-поміж котрих тринадцять ямничан та одна жителька Тязева. Після проведення голосування журі прийняло рішення стосовно переможців, які стали лауреатами.

За результатами оцінювання творчих робіт було визначено переможців у відповідних номінаціях:

Поетичний твір про Івана Смицнюка

І Лесів Анатолій

ІІ Сміжак Галина

ІІІ Кухарська Вікторія

Прозовий твір про Івана Смицнюка

І Пачків Оксана

ІІ Галярник Анастасія

ІІІ Підгаєцька Мар’яна

Твір образотворчого або візуального мистецтва про Івана Смицнюка

І Боднарчук Марта

ІІ Сміжак Софія, Сміжак Юлія

ІІІ Сміжак Галина

Лауреати конкурсу будуть нагороджені Дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів та приз-поїздкою до Відня “Стежками Івана Смицнюка”, а їхні твори будуть надруковані у газеті “Єдина громада”.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, про дату і місце проведення церемонії нагородження переможців буде повідомлено додатково.