УВАГА! ПОСИЛЕННЯ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ!

Відповідно до Постанови Кабінету міністрів України №104 від 17.02.2021 р. та рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 17.02.2021 року, карантин в Україні продовжено до кінця квітня. На Прикарпатті, а відтак і в Ямницькій територіальній громаді з 22 по 28 лютого 2021 року включно діятимуть обмеження “червоного” рівня епідемічної небезпеки, через критичну ситуацію із коронавірусом в Івано-Франківській області.

Згідно з рішенням Уряду, в Україні, починаючи з 22 лютого, діятиме модель адаптивного карантину із поділом на чотири рівні епідемічної небезпеки – зелений, жовтий, помаранчевий та червоний.

ДОДАТКОВІ ОБМЕЖЕННЯ “ЧЕРВОНОЇ” ЗОНИ КАРАНТИНУ:

• заборонено проведення масових заходів (релігійних, культурних, у тому числі концертів, спортивних, соціальних, рекламних тощо);
  • заборонено здійснення регулярних і нерегулярних перевезень пасажирів у кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння;
  • заборонено приймання відвідувачів у закладах громадського харчування (крім замовлень “на виніс”) і розважальних закладах (кінотеатри, театри, нічні клуби, дискотеки тощо).

Крім того, на території регіонів, для яких встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки, посилено контроль за масковим режимом у громадських місцях. Також додатково до обмежувальних протиепідемічних заходів забороняється відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

Протягом останніх 10 днів по області спостерігається значне зростання числа випадків коронавірусної хвороби та кількості госпіталізацій. Зокрема, за минулу добу на Прикарпатті виявлено 799 випадків COVID-19. У Ямницькій ТГ станом на 17.02.2021 р. зафіксовано усього 1221 випадок коронавірусу, з яких 9 нових випадків від моменту оприлюднених попередніх даних.

Інформація про COVID-19 у Ямницькій ТГ доступна на сайті громади та оновлюється щотижня у понеділок, середу і п’ятницю.

Шановні громадяни! Увага!

У зв’язку з нестабільною епідемічною ситуацією на коронавірусну хворобу серед населення Ямницької територіальної громади, знову і знову наголошуємо на необхідності обов’язкового дотримання усіх карантинних обмежень! Будьте особливо відповідальними, намагайтесь уникати місць масового скупчення людей, пам’ятайте про збереження дистанції та самоізоляцію в разі необхідності, без нагальної потреби не покидайте своїх домівок, надягайте захисні маски і часто проводьте дезінфекцію рук.

Бережіть себе та своїх близьких! Залишайтеся у безпеці і будьте здорові!