ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН, ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ, ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ, БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ, ОХОРОНИ ПАМ’ЯТОК, ІСТОРИЧНОГО СЕРЕДОВИЩА ТА БЛАГОУСТРОЮ

У п’ятницю, 19 лютого 2021 року відбулося засідання постійної комісії Ямницької сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

На порядку денному зустрічі члени комісії розглянути наступне:

1. Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки.
  2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  3. Про вилучення-надання земельної ділянки.
  4. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  5. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.
  6. Про внесення змін до генерального плану с. Ямниця.
  7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
  8. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок.
  9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
  10. Інші питання.

Після детального розгляду кожного з питань комісією були прийняті відповідні рішення.