НАРАДА ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ З ПИТАНЬ ПРОВЕДЕННЯ ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ

У вівторок, 27 квітня 2021 року відбулась нарада організаційного комітету з питань проведення Великодніх свят.

У засіданні під керівництвом голови Ямницької ТГ Романа Крутого взяли участь заступник сільського голови Микола Зелінський, старости населених пунктів громади Іван Вацеба, Василь Боднарчук, Василь Ісаків, Інна Дейдей, керівник КНП “ЦПМСД” Марина Островська начальник відділу культури, молоді та спорту Христина Попадинець, начальник відділу освіти Наталія Винник, головний спеціаліст з питань громадських комунікацій Надія Криховецька, священнослужителі парафій громади о. Ярослав Рожак, о. Василь Сенько, о. Володимир Заліський та о. Дмитро Кубацький.

Під час зустрічі зокрема обговорили проведення традиційних великодніх гаївок. Вислухавши думки кожної зі сторін, на засіданні було прийняте відповідне рішення.

Зважаючи на пандемічні обмеження “жовтої” зони карантину та з метою уникнення скупчень великої кількості людей, у Ямницькій територіальній громаді гаївки цьогоріч відбуватимуться в обмеженому форматі протягом усього Великоднього тижня. Обряд водіння гаївок пройде на відкритому повітрі, на територіях церковних подвір’їв у відповідно встановлений час, за участі невеликих шкільних груп та з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог.