УВАГА! ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ НА 14-16 КВІТНЯ

Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА інформує, що Протягом доби 14 квітня (середа) по області та місту очікується значний дощ з мокрим снігом (небезпечні метеорологічні явища 1; 1 рівень небезпечності, жовтий).

Вночі та вранці 14-16 квітня (середа-п’ятниця) по області та місту очікуються сильні заморозки в повітрі від 0 до -5 оС (стихійні метеорологічні явища 2; 2-й рівень небезпечності, помаранчевий).

У зв’язку з вiдлигою 13-14 квiтня (вівторок-середа) у високогір’ї Iвано-Франкiвської та Закарпатської областей зберiгається значна снiголавинна небезпека (3 рiвень).

У зв’язку з очiкуваними опадами, 15-16 квiтня (четвер-п’ятниця) на рiчках області очiкується продовження підйомів рiвнiв води на 0,3 – 0,8 м над рiвнями 13 квiтня на 08:00 год., без негативних наслiдкiв.