ЯМНИЧАНКА ЗУСТРІЛА 90 ПОВАЖНИХ ЛІТ

90 років – це поважна дата, яка додає не лише сивини на волосся, але й тішить спогадами та життєвою мудрістю. Учора, 01 квітня 2021 р. свій 90-річний ювілей зустріла жителька села Ямниця – Кузик Лідія Іванівна (01.04.1931 р.н.)

Привітати довгожительку із визначною подією завітав сільський голова Роман Крутий. Він вручив іменинниці грамоту-вітання і висловив щонайкращі побажання міцного здоров’я, благополуччя, душевного спокою, сили духу, пошани від людей, Божої опіки і в такому ж родинному затишку відсвяткувати ще й 100-річний ювілей.

У свої дев’яносто Лідія Іванівна зустріла керівника громади з посмішкою і хорошим, бадьорим настроєм, побажала такого ж міцного здоров’я, яке має сама, та завдяки якому вдалося дочекати до такого зрілого віку.