ЯМНИЦЬКІ САМБІСТИ ПОБУВАЛИ НА ЗМАГАННЯХ У ХЕРСОНІ

Протягом 23-24 квітня 2021 р. спортсмени Ямницької громади приймали участь у Чемпіонаті України з боротьби САМБО у м. Херсон. Представники клубу “Дзюдо і САМБО ім. героя АТО Р. Юрчишина” Владислав Степанюк та Богдан Микитин стали учасниками змагань серед юнаків та дівчат 2005-2007 р. н. у складі збірної команди Івано-Франківської області. Дійство проходило на базі Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради.

Підготовлені професійними тренерами Людвигом Саварином та Ярославом Бабулою вправні самбісти показали добру техніку і вміння під час своїх виступів. Першого дня змагань серед кадетів у ваговій категорії 49 кг дебютував Владислав Степанюк, який з-поміж 21 учасника посів 5 місце.

Участь спортсменів у змаганнях стала можливою завдяки підтримці керівництва та депутатського корпусу Ямницької територіальної громади, котрі продовжують сприяти кадетам клубу “Дзюдо і САМБО ім. героя АТО Р. Юрчишина” у розвитку спортивного потенціалу юних талантів.

Вітаємо наших спортсменів, які беруть активну участь у змаганнях на всеукраїнському та інших рівнях, і бажаємо великих здобутків у майбутньому.