ЗАКУПЛЕНО ВЕЛОСИПЕДИ ДЛЯ ЛИСТОНОШ ЯМНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ

У Ямницькій територіальній громаді працівники відділень “Укрпошти” отримали велосипеди, придбані за рахунок місцевого бюджету.

Сьогодні, 29 квітня 2021 р. сільський голова Ямницької ТГ Роман Крутий, спільно з заступником Миколою Зелінським та старостами громади Іваном Вацебою, Василем Боднарчуком, Інною Дейдей, Василем Ісаківим та Марією Зелінською офіційно вручили новенькі велосипеди працівникам пошти.

Таким чином керівництво громади вирішило підтримати поштарів, яким щодня доводиться долати великі відстані, розносити пресу, пенсії, субсидії, комунікувати з жителями населених пунктів.

“Сподіваємося цей мобільний вид транспорту значно полегшить працю наших листонош і дозволить  ефективніше використовувати робочий час на шляху до адресатів”, – зазначив Роман Крутий.