ОСТАННІЙ ДЗВОНИК ПРОЛУНАВ ДЛЯ УЧНІВ ТА ВИПУСКНИКІВ ЯМНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ

У Ямницькому і Павлівському ліцеях, Сілецькій, Тязівській та Майданській гімназіях Ямницької територіальної громади у понеділок 31 травня 2021 р. провели свято “Останнього дзвоника”. У зв’язку з карантинними обмеженнями, урочисті заходи відбулися лише для випускників та першокласників, а також відмінників та переможців конкурсів і олімпіад. Інші ж учні зустрілися зі своїми керівниками у тісній класній родині, щоби провести останню в цьому навчальному році святкову зустріч.

Щиро вітаємо зі святом випускників, першокласників, шкільну молодь, педагогічні колективи, батьків та усіх, хто причетний до освітнього процесу у громаді! Дякуємо  батькам і вчителям за їхню невтомну працю й турботу у вихованні дітей, всім учням бажаємо гарного літнього відпочинку, а випускникам – доброї долі, щастя, благополуччя та великих здобутків у майбутньому!

ЯМНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ

ПАВЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ