ЩИРІ ВІТАННЯ З НАГОДИ ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ!

ДОРОГІ ЖИТЕЛІ СІЛ ЯМНИЦЯ, ПАВЛІВКА, СІЛЕЦЬ, ТЯЗІВ, РИБНЕ, МАЙДАН, НОВА ГУТА, ЦЕНЖІВ!

З Великодніми передзвонами приходить до нас найбільш величне християнське свято – Воскресіння Господнє. День, що сповнює душі світлою радістю, спокоєм та глибокою вірою у всемогутність Божої любові.

З великими сподіваннями сьогодні зустрічаємо Пасхальні дні і зі щирою надією підносимо до неба свої молитви, щоби Господь дарував нам і нашим близьким здоров’я та додавав сил у нелегких випробуваннях, які сколихнули увесь світ. Нехай же диво Воскресіння Христового зміцнює усіх нас на життєвому шляху, спонукає до милосердя та добрих вчинків, аби гідно пережити труднощі.

У ці святкові Пасхальні дні щиро бажаю кожному з Вас радості, злагоди й добра, міцного здоров’я, достатку і благополуччя. Аби щастям, теплом і любов’ю наповнились ваші домівки, а віра ніколи не полишала серця. Нехай благословить та береже Господь нашу громаду,  кожну вкраїнську родину та рідну Державу!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Голова Ямницької територіальної громади

Роман КРУТИЙ