СЬОГОДНІ РУСЛАНУ ЮРЧИШИНУ БУЛО Б 39. СУМУЄМО. ПАМ’ЯТАЄМО

Сьогодні, у День народження нашого земляка Руслана Юрчишина, ми низько схиляємо голови перед його пам’яттю. Він був  художником за освітою, творчою і неординарною особистістю, людиною з великим і добрим серцем.

Влітку 2014-го – пішов воювати на схід України, захищаючи її незалежність. Був снайпером Національної гвардії України. 1 січня 2015 року на 31-му блокпосту у районі села Кримське на Луганщині отримав важке поранення: ворожа куля роздробила кістку ноги. Впродовж цілого року лікувався та проходив реабілітацію у Греції. Планував ще один курс лікування за кордоном. Однак,  2 січня 2016-го Русланове серце зупинилося. Йому було лише 33 роки.

У Ямниці його іменем названо спортивний клуб самбо та дзюдо. Молоді борці з гідністю презентують свої здобутки на змаганнях і гордо носять ім’я нашого Героя.

На фасаді Ямницького ліцею  на його честь відкрито меморіальну дошку,  і  кожного ранку учні та вчителі віддають честь нашому Ангелу. Сьогодні, 31 травня, йому  було б 39…

Ми пам’ятаємо Тебе, Руслане, сумуємо і пишаємося Тобою. Герої не вмирають!

Слава Україні!

Героям Слава!