ФК “СОКІЛ” (ПАВЛІВКА) – ФК “КОЗАЦЬКИЙ ОСТРІВ” (ЧОРНОЛІЗЦІ). НІЧИЯ

У неділю, 26 вересня 2021 р., відбувся футбольний матч-відкриття на стадіоні села Павлівка Чемпіонату Івано-Франківського району з футболу сезону 2021-2022 рр., під час якого в групі D змагалися команди ФК «Сокіл» (с. Павлівка) та ФК «Козацький острів» (с. Чорнолізці).

Гру відвідали голова Ямницької територіальної громади Роман Крутий, староста села Павлівка Іван Вацеба, депутати громади Василь Попадинець та Михайло Третяк.

Протягом двох таймів біля обох воріт виникали емоційно-напружені моменти з перемінним успіхом для команд, проте жодній з них так і не вдалося реалізувати гол у ворота суперника, завершивши матч нічиєю з рахунком 0:0.

Відтак, за результатами матчів туру боротьба у турнірній таблиці районного чемпіонату серед команд групи D загострилася ще більше, оскільки команди з першого по шосте місце розділяє лише одне турнірне очко.