ПОДБАЙ ПРО СЕБЕ. СПІВПРАЦЯ УЧАСНИКІВ АТО ЯМНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ З ПРЕДСТАВНИКАМИ БФ “КАРІТАС ІВАНО-ФРАНКІВСЬК”

У п’ятницю, 10 вересня 2021 року, у Ямницькій територіальній громаді відбулася зустріч за участю представників учасників АТО і їх сімей, працівників апарату сільської ради та представників благодійної організації БФ “Карітас Івано-Франківськ”, в рамках реалізованої фондом програми соціально-психологічного перезавантаження “Подбай про себе” для ветеранів АТО/ООС.

Метою зустрічі стало обговорення актуальних питань соціального захисту родин, потреби у реалізації взаємодії між сім’ями учасників АТО/ООС та їхньої підтримки. Зокрема, були озвучені питання, які найбільше хвилюють представників Ямницької спілки учасників АТО. Мова йшла про можливості соціально-психологічної реабілітації та посилення соціального захисту таких родин у Ямницькій територіальній громаді.

Присутні також обговорили можливість написання та реалізації проектів для сімей учасників та ветеранів АТО/ООС, а також вектор подальшої співпраці, що стосуватиметься проведення психологічних тренінгів, майстер-класів, спільних виїзних зустрічей та спортивних заходів для таких родин, з метою зближення, згуртованості та соціально-психологічної реабілітації.

“Подбай про себе” – програма соціально-психологічного перезавантаження для ветеранів АТО/ООС, ініційована благодійною організацією “Карітас Івано-Франківськ”, і її метою є відновлення гармонійних відносин воїнів близькими шляхом залучення до участі у соціальних заходах.