ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО У СЕЛІ ЦЕНЖІВ

У день великого релігійного свята Успіння Пресвятої Богородиці 28 серпня 2021 р. мешканці села Ценжів відзначили храмове свято. На святкове Богослужіння до місцевої святині, каплиці Успіння Пресвятої Богородиці, завітали поважні гості: голова Ямницької територіальної громади Роман Крутий, депутати сільської ради Микола Іваненко та Марія Антоняк, а також староста Майданського старостинського округу Марія Зелінська.

За традицією, свято Успіння Пресвятої  Богородиці належить до переліку дванадцяти найбільших свят церковного року, під час якого згадують упокоєння, воскресіння та прославлення Матері Божої, яка перейшла із земного життя до життя вічного, ставши для людей Покровителькою та Заступницею. Під час цієї святкової Служби за участю пароха с. Ценжів та с. Нова Гута о. Миколи Башти, пароха с. Майдан о. Івана Дячука і пароха с. Боднарів о. Святослава Богачевського парафіяни у щирій молитві спільно прохали у Господа й Матері Божої заступництва, опіки, здоров’я, миру та спокою для свого села, громади та України.

По завершенні Богослужіння до отців і присутніх зі словами поздоровлень звернувся сільський голова Роман Крутий, який від імені депутатів громади та від себе особисто привітав мешканців Ценжева зі святом, побажав добробуту, розвитку і процвітання.

Після Божественної Літургії парафіяни вийшли на подвір’я храму, де відбувся чин освячення води.