РОЗПОРЯДЖЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ПРО СКЛИКАННЯ ІХ-ОЇ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ЯМНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Івано-Франківської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08 вересня 2021 року                                                                            № 170

Про скликання ІХ-ої позачергової

сесії Ямницької сільської ради

Відповідно до п. 4 ст. 46, п. 6 ст. 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати ІХ- у позачергову сесію Ямницької сільської ради у вівторок, 14 вересня 2021 року о 16-00 год. у вестибюлі другого поверху Ямницького ліцею.
  1. Запропонувати такий порядок денний засідання сесії:2.1. Про внесення змін до бюджету Ямницької сільської територіальної громади на 2021 рік.

2.2. Про участь у дванадцятому обласному конкурсі проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування.

2.3. Земельні питання.

2.4. Інші питання.

1. Виконавчому апарату сільської ради забезпечити проведення організаційних заходів для ефективної роботи сесії.

Сільський голова                                  Роман Крутий