ВЕТЕРАНИ АТО МОЖУТЬ ПРОЙТИ БЕЗКОШТОВНУ ПРОФЕСІЙНУ ПЕРЕПІДГОТОВКУ В РАМКАХ ПРОЕКТУ “НОРВЕГІЯ-УКРАЇНА”

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО/ООС!

   В рамках проекту «Норвегія – Україна», UKR – 20/002 (NUPASS) «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему», Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу проводить перепідготовку офіцерів запасу, учасників АТО/ООС та членів їх сімей на своїй базі.

   У рамках реалізації цієї програми запрошуємо офіцерів запасу (у відставці) та учасників АТО/ООС на навчання на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

   На 3-місячних курсах (500-годинна програма, режим занять – 5 днів на тиждень (3-4 години у вечірній період (в умовах карантину – дистанційна форма навчання)), буде здійснена перепідготовка за напрямком: «Підприємство та лідерство» протягом вересня-грудня 2021 року. По закінченню навчання кожен учасник отримає диплом, завірений Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу та університетом Норд (Норвегія).

   Слухачами курсів на безкоштовній основі можуть бути:

  • Військовослужбовці Збройних Сил та інших силових структур, заплановані до звільнення в поточному році.
  • Військовослужбовці ЗСУ та інших силових структур, звільнені з військової служби протягом останніх трьох років і які мають стаж служби не менше 10 років.
  • Учасники бойових дій, які мають статус учасника, оформлений відповідно до чинного законодавства (далі за текстом – ветерани).
  • Члени сімей (чоловік /дружина) вищеперелічених категорій.
  • Члени сімей загиблих учасників бойових дій (чоловік / дружина).

    Граничний вік учасника проекту 50 років.

    Для вступу на навчання кандидати повинні заповнити електронну заявку за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1bS_5XwRJC8dAmiogae9Ih-sSeDX2hBFy1W4Emw6iSWk/viewform?edit_requested=true або звернутися до менеджера з набору слухачів

Попович Ольги Василівни за тел. +380950940053 (olya.popovuch@gmail.com)

Детальніше про проект за посиланням  https://ifsa.kiev.ua/proekt-ukraina-%E2%80%93-norvegiya/