ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ, БЮДЖЕТУ, ПЛАНУВАННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ІНВЕСТИЦІЙ ТА МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

У п’ятницю 10 вересня 2021 р. у приміщенні Ямницької сільської ради відбулося засідання постійної комісії сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

На засіданні розглянули наступне:

1. Про перейменування комунального закладу “Ямницька дитячо-юнацька спортивна школа” та затвердження його статуту в новій редакції.
  2. Про перейменування закладу культури “Ямницька дитяча музична школа” та затвердження його статуту в новій редакції.
  3. Про затвердження фінансового плану на 2021 рік зі змінами комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ямницької сільської ради.
  4. Про затвердження фінансового звіту за І півріччя 2021 року комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ямницької сільської ради.
  5. Про участь у дванадцятому обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
  6. Інші питання.

Після розгляду усіх питань порядку денного комісією були прийняті відповідні рішення.