ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

У четвер 02 вересня 2021 року відбулося засідання постійної комісії Ямницької сільської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

На порядку денному засідання комісія розглянула наступне:

1. Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки.
  2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  3. Про вилучення-надання земельної ділянки.
  4. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
  5. Про надання дозволу на складання технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки
  6. Про внесення змін в попереднє рішення сільської ради та надання дозволу на складання проекту землеустрою.
  7. Про включення громадян в порядок черги на виділення земельних ділянок, згідно з поданими заявами.
  8. Про передачу у власність земельних ділянок.
  9. Про затвердження містобудівної документації.
  10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок
  11. Про надання дозволу на складання технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в оренду
  12. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду
  13. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування
  14. Про продовження договору оренди землі.
  15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.
  16. Про затвердження дозволу на проведення лісогосподарських заходів
  17. Про здійснення поділу земельної ділянки.
  18. Про дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність.
  19. Інші питання.

Після детального розгляду кожного з питань комісією були прийняті відповідні рішення.