ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

У вівторок 14 вересня 2021 р. відбулися засідання двох постійних комісій Ямницької сільської ради, які пройшли у приміщенні Ямницького ліцею.

На порядку денному засідання ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, ЗАКОННОСТІ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЕТИКИ, РЕГЛАМЕНТУ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ розглянули питання “Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення в Ямницькій сільській  територіальній громаді на 2021-2025 роки”.

Порядок денний ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ТРАНСПОРТУ розглянули питання “Про затвердження стартової ціни та умов продажу на електронному аукціоні об’єктів малої приватизації”.

На засіданнях усіх комісій були прийняті відповідні рішення стосовно питань, винесених на порядок денний.