ФУТБОЛЬНА КОМАНДА “ЛЕГІОН” (МАЙДАН) СТАЛА ЧЕМПІОНОМ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ (40+) СЕЗОНУ 2021 РОКУ

У суботу, 02 жовтня 2021 р., відбулося урочисте нагородження чемпіонів обласних змагань з футболу серед ветеранів 1981 р. н. (вікова категорія 40+), якими стала футбольна команда “Легіон” (Майдан).

Учасниками чемпіонату були 5 команд: Збірна м. Долини, ФК “Калуш”, МФК “Богородчани”, “Опілля” (Рогатин) та “Легіон” (Майдан), які за двоколовою системою виборювали цьогорічні нагороди. Перше місце у чемпіонаті, незалежно від результатів останнього туру, достроково виборола команда ветеранів “Легіон” (Майдан).

Перший заступник голови Івано-Франківської обласної асоціації футболу Тарас Клим та голова Комітету ветеранів ІФАФ Василь Луцький вручили переможцям – ветеранам команди “Легіон” (Майдан) – Кубок, грамоту і медалі.

Щиро вітаємо футбольну команду ветеранів села Майдан з перемогою і бажаємо подальших успіхів  та нових футбольних здобутків!

Фото з сайту Івано-Франківської обласної асоціації футболу.