ЯМНИЦЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛА 25-ЛІТНІЙ ЮВІЛЕЙ

У неділю, 03 жовтня 2021 р., відбувся урочистий концерт з нагоди 25-річчя від дня заснування Ямницької дитячої музичної школи.

На свято в актовій залі Ямницького ліцею зібралося чимало поціновувачів музичного мистецтва, серед яких зокрема й поважні гості: голова Ямницької територіальної громади Роман Крутий, депутат обласної ради, один із засновників ДМШ Роман Ткач, депутат обласної ради Олег Качур, депутат Ямницької ТГ Михайло Третяк, староста с. Павлівка Іван Вацеба, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту громади Марта Вацеба, нинішні й колишні вихованці школи, їхні учителі та рідні.

Усіх присутніх у залі привітала директорка Ямницької ДМШ Світлана Бойко. Вона висловила щиру вдячність сільському голові Романові Крутому та депутатському корпусу громади за постійну всебічну підтримку закладу та сприяння його розвитку. Адже за роки функціонування школи, зокрема від моменту створення Ямницької ТГ, матеріально-технічна база ДМШ значно покращилася – здійснено капітальний ремонт приміщень, придбано додаткові музичні інструменти, а музичні класи оснащено усім необхідним для навчання музичному мистецтву. Завдяки такій підтримці кількість охочих навчатися у Ямницькій ДМШ помітно зростає, і цьогоріч кількість учнів налічує уже 100 вихованців.

Зі словами вітань до дружнього колективу дитячої музичної школи  звернувся сільський голова Роман Крутий:

Він привітав усіх зі святом, подякував викладачам за їхню нелегку  працю, відданість справі й професіоналізм, побажавши терпіння, наснаги і сил, а учням очільник громади зичив успіхів, підкорення музичних вершин та високих досягнень у майбутньому: “Щиро вітаю з ювілеєм учнівський і педагогічний колектив школи, зичу подальших творчих злетів, довголіття і здійснення всіх задумів. Нехай людська шана буде подякою вам за плідну працю, у Ямницькій дитячій музичній школі завжди панує затишна творча атмосфера, і розвиваються нові юні таланти!

На завершення свого виступу сільський голова відзначив викладачів школи Марію Павлусик, Зоряну Димашок, Ольгу Неволіну, Уляну Федорів, Галину Гринчук та Галину Федунишин грамотами-подяками за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток творчих здібностей молоді, популяризацію музичного мистецтва, з нагоди 25-річчя Ямницької дитячої музичної школи та професійного свята – Міжнародного дня музики.

Фундатори школи депутат обласної ради Роман Ткач та перший директор Ямницької ДМШ Василь Смицнюк, вітаючи присутніх, здійснили екскурс у минуле з історії становлення мистецького закладу. Пригадуючи, з чого усе починалось, вони акцентували на тому, що довгий і славний шлях музичної школи позначився багатьма пам’ятними подіями та невтомною працею громадських діячів і творчого цілеспрямованого колективу, який виховав не одне покоління талановитих учнів.

Вихованці закладу і їхні наставники, а також випускники школи підготували багато цікавих вокальних та інструментальних номерів соло, у дуетах, тріо й колективах, котрі подарували глядачам годину естетичної насолоди.

Музичним дарунком для присутніх став також виступ випускниці Ямницької ДМШ, естрадної прикарпатської виконавиці Роксолани Калин.

На завершення мистецького заходу свої пісні для публіки виконав вокально-інструментальний ансамбль викладачів Ямницької ДМШ “Реприза”.

Святкове дійство подарувало усім присутнім незабутні емоції, адже це і є основною метою музичного мистецтва – пробуджувати у людині найкращі душевні якості. Щиро вітаємо музичну школу з ювілеєм, бажаємо творчих досягнень, натхнення, наполегливості і, звісно, талановитих учнів, котрі прославлятимуть рідний заклад на теренах не лише області, а й України.

Довідково:

Ямницька дитяча музична школа заснована у вересні 1996 року. З перших років заснування заклад став важливим культурним осередком, центром музичного просвітництва, виховання і навчання обдарованих дітей та творчої молоді.

За роки становлення контингент учнів ДМШ значно зріс і сьогодні налічує 100 вихованців, а викладацький колектив – 17 працівників. При школі створено нові спеціалізації, проведено капітальний ремонт та значно наповнено її матеріально-технічну базу. Учнівська молодь нині має можливість розвивати свої творчі здібності на спеціалізаціях: духові інструменти (сопілка, саксофон, флейта, тромбон), баян, акордеон, скрипка, контрабас, бандура, гітара, фортепіано.

Обдаровані учні Ямницької ДМШ є учасниками різноманітних концертів, конкурсів та фестивалів у Ямницькій громаді та поза її межами. За час існування мистецького закладу 152 її вихованців отримали свідоцтво про початкову спеціалізовану мистецьку освіту. Школа пишається своїми випускниками, адже чимало з них  продовжили навчання у  вищих навчальних закладах, пов’язавши свій життєвий шлях саме з музичною культурою та мистецтвом.