ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ, БЮДЖЕТУ, ПЛАНУВАННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ІНВЕСТИЦІЙ ТА МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

У середу, 13 жовтня 2021 р., у приміщенні Ямницької сільської ради відбулося засідання постійної комісії сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

На засіданні розглянули наступне:

1. Про затвердження вартості однієї твердопаливної Гкал для ТОВ «ТЕПЛОДАР КАРПАТИ ІВ»;
  2. Про затвердження вартості однієї твердопаливної Гкал для ТОВ «Карпаттеплосервіс»;
  3. Про внесення змін до бюджету Ямницької сільської територіальної громади на 2021 р.

Після розгляду усіх питань порядку денного комісією були прийняті відповідні рішення.