ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

У середу, 01 грудня 2021 р., у приміщенні бібліотеки Ямницького ліцею відбулося засідання виконавчого комітету Ямницької сільської ради.

На порядку денному зустрічі присутні розглянули питання:

1. Про припинення ведення особистого селянського господарства.
  2. Про надання погодження на передачу кабельних ліній.
  3. Про надання дозволу на проведення земляних робіт.
  4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на приєднання до каналізаційних мереж індивідуальних житлових будинків громадян.
  5. Про внесення змін до Положення про комісію з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Ямницької сільської ради.
  6. Про зміну назви Рішення виконавчого комітету Ямницької сільської ради від 19.07.2021 р.
  7. Про утворення та затвердження складу суб`єктів міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
  8. Про схвалення проекту бюджету Ямницької сільської територіальної громади на 2022 рік.
  9. Інші питання.

Після розгляду кожного з питань членами виконавчого комітету були прийняті відповідні рішення.