УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

НАКАЗ:

 

від 02.03.2022

Про здійснення окремих заходів

правового режиму воєнного стану

на території району

    Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», на виконання Указу Президента України від 24.02.2022 року №69/2022 «Про загальну мобілізацію» та наказу Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 01.03.2022 року №4, у зв’язку з прибуттям на територію Івано-Франківського району ocіб, які підлягають загальній мобілізації:

1.3обов’язати:

        1.1. Керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, фізичних осіб-підприємців та осіб, що здійснюють розміщення внутрішньо переміщених oсіб, вести облік осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років, що поселяються (поселились) на їхніх об’єктах у зв’язку із евакуацією із зони бойових дій та підлягають під дію Указу Президента України від 24.02.2022 року №69/2022 «Про загальну мобілізацію», та подавати вказану інформацію органам Національної поліції України, територіальним центрам комплектування та соціальної підтримки, органам місцевого самоврядування.

        1.2. Виконавчі органи сільських, селищних, міських рад узагальнювати та подавати інформацію щодо осіб чоловічої статі з числа переселенців, які підпадають під дію Указу Президента України № 69/2022 від 24.02.2022 року «Про загальну мобілізацію» до Іванно-Франківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та його відділень для постановки на тимчасовий військовий облік.

        1.3. Оciб чоловічої статі віком від 18 до 60 років, що прибули на поселення у зв’язку із евакуацією із зони бойових дій та підпадають під дію Указу Президента України №69/2022 від 24.02.2022 року «Про загальну мобілізацію» стати  на тимчасовий військовий облік після 48 годин перебування на поселенні, але не пізніше 72 годин.

        2. Начальнику Івано-Франківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександру Діденку забезпечити взяття на тимчасовий військовий облік осіб чоловічої статі з числа переселенців, які підлягають під дію Указу Президента України №69/2022 від 24.02.2022 року «Про загальну мобілізацію».

        3. Начальнику Івано-Франківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександру Діденку спільно з начальником Івано-Франківського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Петром Miровським забезпечити контроль за виконанням заходів, передбачених у пункті 1 цього наказу.

        4. Виконавчим органам сільських, селищних, міських рад району забезпечити доведення даного наказу до відома керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, фізичних осіб підприємців та громадян, що здійснюють розміщення внутрішньо переміщених осіб.

        5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Голова районної державної                                            Олександр ЯРОЩУК

адміністрації  –  начальник

районної військової адміністрації

 

ДОВІДКОВО:

Івано-Франківський МТЦК та СП (міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки)

Адреса: м.Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 20

Телефон: 067 371 01 42

 

Івано-Франківський РТЦК та СП (районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки)

Адреса: м.Тисмениця, вул Липова 7

Телефон: 096 327 27 57