ВЕЛИКА ВТРАТА ДЛЯ ЯМНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ. У ГЕРОЇЧНОМУ БОЮ З ОКУПАНТАМИ ЗАГИНУВ ВОЛОДИМИР КАТАМАЙ

Сумна звістка з фронту надійшла у Ямницьку територіальну громаду. 23 квітня 2022 року в героїчному бою з рашистськими загарбниками на Сході України трагічно загинув ямничанин Володимир  Катамай на позивний «Боже».

Народився Володимир Богданович Катамай 07 червня 1968 р. в Ямниці. Ще від самого початку неоголошеної війни в зоні АТО (ООС) і до нинішніх днів, ризикуючи власним життям, він оберігав наше мирне небо. Будучи старшим сержантом, Володимир Катамай служив на передовій командиром відділення зенітно-ракетного взводу механізованого батальйону однієї з військових частин. 23 квітня 2022 р. серце нашого земляка зупинилося внаслідок бойового зіткнення та масованого артилерійського обстрілу.

Усією громадою висловлюємо глибокі  співчуття рідним та близьким Захисника,  який поклав своє життя, оберігаючи нашу Вітчизну.

Вічна пам’ять, вдячність і слава загиблому Герою України!

Про церемонію прощання з Героєм та чин похорону буде повідомлено додатково.