ДОРОГІ ЖІНКИ, ЛЮБІ НАШІ МАТЕРІ, ПРИЙМІТЬ ЩИРІ ВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ МАТЕРІ!

   У ці травневі дні відзначаємо День матері – свято прояву любові, вдячності та глибокої шани до тих, хто подарував нам життя. Де б ми не були і що б не робили, куди б не закинула нас доля, знаємо, що материнське серце все відчуває. Матір – найдорожча і найцінніша у світі людина, ангел-хранитель, який завжди оберігає від неприємностей, переживань і проблем, яка все зрозуміє, пробачить і завжди любитиме.

  Цього року свято матері оповите тривогою, адже війна змусила українських жінок відправити своїх синів на захист рідної неньки України. Не одне материнське серце сьогодні щохвилини стискається у переживаннях, сльозах та молитвах за своїх дітей. Але будьмо сповнені надії, що Україна нарешті здобуде довгоочікувану перемогу, і українські сини повернуться живими до рідного дому. Низький доземний уклін вам, шановні матері, за те, що виховали патріотів, новітніх Героїв України, які неймовірними зусиллями бережуть наше мирне небо, стоять на варті спокою і захищають нашу Державу.

  Сьогодні, у це світле свято Матері, висловлюємо вдячність кожній українській мамі та бабусі за дарунок життя, тепло серця, мудрість, виховання, недоспані ночі, ніжність, самопожертву, розуміння, щирі молитви і найнадійніший оберіг – священну материнську любов.

  Зичимо усім вам міцного здоров’я, миру, спокою в душі і затишку в домі. Будьте завжди усміхнені, сповнені надії та життєвої енергії. Нехай у родинах панує злагода, а ваші нескінченні турботи, безмежне терпіння, любов і відданість хай світлом і добром відгукуються у душах дітей.

   Зі святом, дорогі матері!

З повагою

Голова Ямницької територіальної громади

Роман Крутий