ЩИРО ВІТАЄМО РОМАНА ТКАЧА З ЮВІЛЕЄМ 60-РІЧЧЯ!

Сьогодні, 22 травня, свій 60-літній ювілей відзначає депутат обласної ради, активний громадський діяч, почесний ямничанин Роман Володимирович Ткач.

Уся Ямницька територіальна громада щиро вітає ювіляра з нагоди Дня народження!  Бажаємо, аби завдяки Вашим амбіціям та безмежній працьовитості всі плани обов’язково реалізовувались, а на зміну їм завжди приходили нові далекоглядні перспективи. Зичимо міцного здоров’я, душевного спокою, миру, добра і благополуччя, Божого благословення, здійснення заповітних мрій та сподівань. Хай Вас повсякчас супроводжує добра вдача, життєвий оптимізм і творча наснага, а невичерпна енергія буде вірним супутником на шляху до нових звершень.

Щиро дякуємо за Ваш професіоналізм, активну життєву позицію, громадську діяльність, компетентність та самовіддану, натхненну працю, спрямовану на розвиток Ямницької територіальної громади! Зі святом!

Бажаємо Вам здоров’я міцного,

Юнацької сили, як в добрі часи,

Душевного спокою, мирного неба

І щастя земного з води і роси!

Нехай Ваші сили примножаться втричі,

Здоров’я прибуде, як чиста вода,

Складаєм подяку, бо Ви того варті,

Стежина життя най стелиться сповна!

Хай доля дарує добробут і щастя,

Сімейний достаток, море благ земних,

А щедрі дні, мов ті рушники квітчасті,

Нехай ще довго стеляться до ніг…