У ЯМНИЦІ ТА ПАВЛІВЦІ ЗАСАДИЛИ ПРИШКІЛЬНІ ДІЛЯНКИ

Весна разом з теплом принесла і господарські турботи. Цьогоріч, зважаючи на час складного воєнного періоду, зросла потреба в обробітку землі та насадженні городини. Відтак, Ямницькою сільською радою було прийнято рішення відновити пришкільні ділянки у Ямниці та Павлівці.

У с. Ямниця на пришкільній ділянці площею 0,43 га засіяно гречку. Комунальне підприємство “Ямниця” ліквідувало чагарники, дочірнє підприємство “Ямниця” провело роботи з дискування ґрунту, далі було здійснено культивацію землі та посіяно насіння гречки.

У с. Павлівка 0,07 га пришкільної ділянки було засаджено картоплею. До сільськогосподарських робіт долучився колектив Павлівського ліцею.

Дякуємо кожному, хто вніс свою лепту у добру справу. Сподіваємося, врожай городини та збіжжя цьогоріч вродить щедро. У майбутньому його буде використано для потреб закладів освіти, внутрішньо переміщених осіб та всіх потребуючих.

ЯМНИЦЯ:

ПАВЛІВКА: