ВІТАЄМО СЕЛО НОВА ГУТА З 255 РІЧНИЦЕЮ ВІД ДНЯ ЗАСНУВАННЯ

Дорога громадо села Нова Гута!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 255-ї річниці від Дня народження вашого рідного населеного пункту!

День народження села – особливе свято, яке поєднало у собі любов до рідного краю, історії та культури, важлива подія для кожного, хто у ньому народився і живе.

Сьогодні ми переживаємо нелегкі для нашої Держави воєнні часи і, на жаль, нам не вдається святкувати, традиційно зібравшись як годиться у дружньому колі.  Проте ми обов’язково переживемо усі негаразди, здобудемо перемогу і відзначимо разом ще не одне дійство під мирним небом.

Дорогі жителі с. Нова Гута, від усієї Ямницької територіальної громади прийміть теплі слова вітань та щонайкращих побажань з нагоди ювілею вашої малої батьківщини. Зичу кожному з вас спокою, мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя, достатку й усіляких гараздів. Хай у ваших оселях завжди панують мир, затишок, суспільна злагода, взаємна повага й довіра, а щастя та добробут живуть у кожному домі та сім’ї, гуртуючи всіх у єдину родину!

Нехай Господь дарує вам наснагу й сили проживати у дружньому колі та своєю плідною працею славити ваші родини на благо рідної землі, усієї нашої громади та України.

Зі святом вас, мешканці Нової Гути! Слава Україні! Героям Слава!

Голова Ямницької територіальної громади

Роман Крутий