РОЗПОРЯДЖЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ПРО СКЛИКАННЯ ХІV-ОЇ СЕСІЇ ЯМНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ЯМНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Івано-Франківської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09 червня 2022 року                                                           № 104

Про скликання ХІV-ої сесії

Ямницької сільської ради

Відповідно до п. 4 ст. 46, п. 6 ст. 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати ХІV- у сесію Ямницької сільської ради у четвер, 23 червня 2022 року о 16-00 год. в актовій залі Ямницького ліцею.
  1. Запропонувати такий порядок денний засідання сесії:

2.1. Про виконання бюджету Ямницької сільської територіальної громади за перший квартал 2022 року.

2.2. Про безоплатне прийняття майна у комунальну власність – адміністративний будинок сільської ради с. Тязів Ямницької сільської ради Івано-Франківської області.

2.3.Земельні питання.

2.4. Інші питання.

1. Виконавчому апарату сільської ради забезпечити проведення організаційних заходів для ефективної роботи сесії.

Сільський голова                                  Роман Крутий